X
تبلیغات
امروز: جمعه 23 آذر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

شناخت و بررسی صنعتی آزمایشگاهی پلیمرها و برخی از مشتقات آنها

شناخت و بررسی صنعتی آزمایشگاهی پلیمرها و برخی از مشتقات آنها دسته: پلیمر
بازدید: 299 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 939 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 156

کتاب شناخت و بررسی صنعتی آزمایشگاهی پلیمرها و برخی از مشتقات آنها

قیمت فایل فقط 520,000 تومان

خرید

کتاب شناخت و بررسی صنعتی آزمایشگاهی پلیمرها و برخی از مشتقات آنها

دنیای مملو از اطلاعات امروز كه با شتابی سرسام آور به سوی افق های پیشرفت و ترقی در حال حركت است، پیوسته نیازمند معرفی آخرین دستاوردها، اكتشافات و اختراعات به اهل فن و متخصصین می باشد. در بین كلیه صنایع مطرح دنیا كه هر یك به نوبه خود سهمی در پیشبرد اهداف بشر امروزی دارند، صنعت پلیمر با تاریخچه دیرینه خود، جایگاهی مهم و كلیدی را كسب كرده است. اهمیت این صنعت بر كسی پوشیده نیست و نگاهی گذرا به انواع محصولات ساخت دست بشر، بر كاربرد روز افزون قطعات پلیمری در ابعاد و اندازه های متنوع صحه می گذارد.

كتاب حاضر مشتمل بر بخش های همچون شناخت مواد از جمله پلی اولفین ها و ...، توسعه، بازار تولید و مصرف، طراحی فرمولاسیون، مكانیسم واكنش و پلیمریزاسیون سایر فراورده ها و زیر مجموعه هر یك از این عناوین می باشد.

با توجه به نیاز متخصصین و دست اندركاران این صنعت در كشورمان به اطلاعاتی جامع و كاربردی در زمینه مواد اولیه، فرایندها و استانداردهای رایج در صنعت پلیمر، لزوم گردآوری چنین كتابی جهت استفاده این عزیزان احساس گردید.

امید است كه كتاب حاضر گامی در جهت پیشرفت و اعتلای روزافزون صنعت پلیمر كشورمان بوده و مورد استفاده متخصصین قرار گیرد. 

قیمت فایل فقط 520,000 تومان

خرید

برچسب ها : Identification and evaluation of experimental industrial polymers and some of their derivatives , شناخت و بررسی صنعتی آزمایشگاهی پلیمرها و برخی از مشتقات آنها , پلیمر , مهندسی پلیمر , مهندسی شیمی , کتاب , کتاب تخصصی , تحقیق پلیمر , دکتر لیلا مهدویان , مهندس میثم تقی پور , لیلا مهدویان , میثم تقی پور

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر